Letenky

Air Slovakia ponúka lacné letenky do niekoľkých destinácií. Je najstaršou slovenskou leteckou spoločnosťou, ktorá pôsobí na trhu od roku 1993. Spoločnosť prevádzkuje lietadlá typu Boeing a Airbus s kapacitou od 123 do 198 miest. Súčasná flotilla pozostáva z lietadiel typu Boeing 737-200, 737-300, 757-200. AirSlovakia dodržiava najvyšší štandard požiadaviek leteckej dopravy v súlade so všetkými medzinárodnými štandartmi a postupmi. Sídlo spoločnosti je na Slovensku v Bratislave.

Air Slovakia svojimi destináciami pokrýva mnoho miest v Európe, strednom východe a rozširuje prevádzku do Indie a Bangladéša.

AirSlovakia je hrdá na svoju starostlivosť o zákazníkov a neustále kontroluje služby na palube. Všetci pasažieri majú na palube pridelené miesto a počas letu im je vo vhodnej dobe ponúknuté občerstvenie.

Letecká spoločnosť Air Slovakia prepožičiava denno-denne svoje krídla státisícom ľudí na preklenutie malých i väčších vzdialeností.

Slogan „Ďaleko je s nami blízko“, tak charakterizuje ciel spoločnosti priblížiť človeku aj vzdialenejšie miesta na zemi.